ZREALIZOWANE PROJEKTY

Projekty architektoniczne wraz z aranżacją i wizualizacją obiektów, budynków, wnętrz i oświetlenia

1

Pałac w Zatoniu

Wizualizacje ruin pałacu księżnej Doroty de Telleyrand-Perigord w Zatoniu pod Zieloną Górą, wykonane w ramach projektu odrestaurowania i oświetlenia parku pałacowego, ruin zamku oraz odbudowy oranżerii.  Na wizualizacjach przedstawiono niszczejącą część pałacu, odbudowaną, przylegającą do niego oranżerię, oświetlenie całego obiektu, które zostało przedstawione w różnych wariantach kolorystycznych oraz wnętrze odbudowanej oranżerii po odrestaurowaniu detali zdobniczych.

2

Projekt wnętrz części wschodniej Zamku Cesarskiego w Poznaniu

Projekt wnętrza do występów mieszczącego się w dawnej sali tronowej oraz adaptacja przylegającego do niego holu na dwu piętrową restaurację i kawiarnię. Projekt zakładał przede wszystkim przywrócenie pierwotnego układu wnętrza dawnej sali tronowej oraz funkcjonalne rozwiązanie bardzo wysokiego holu. Styl i kolorystyka wnętrz nawiązuje do wyglądu elewacji zamku, którego ściany pokryte są kremowym piaskowcem. Dużą rolę w projekcie odgrywa oświetlenie, zaprojektowane w taki sposób aby podkreślić łukowe okna i okrągłą bryłę wewnątrz hol

3

Świetlica Wiejska w Jeleniowie k. Zielonej Góry

Projekt wnętrza świetlicy dostosowany do pełnienia wielu funkcji pod potrzeby lokalnej społeczności sołectwa.

4

Projekt domu jednorodzinnego w Gorzowie Wielkopolskim (165 m²)

Projekt, w którym każdy detal ma znaczenie. Powstałe wnętrze łączy w sobie wiele elementów o odmiennej stylistyce, które połączone za sobą tworzą przytulny, elegancki i ponadczasowy klimat. Aby dodać wnętrzu charakteru, stonowana i bezpieczna kolorystyka mebli i materiałów wykończeniowych została przełamana zdecydowanymi akcentami w odcieniu czerni.

5

Dom w lesie 180 m²

Dom w okolicy Bolesławca, w leśnej scenerii nad jeziorem. Projekt obejmuje architekturę oraz wnętrze domu. Założeniem projektowym było stworzenie budynku w stylu nowoczesnej stodoły,  o ponadczasowym charakterze, nie konkurującego z otoczeniem przyrody. Całość utrzymana jest w surowym, minimalistycznym stylu z elementami industrialnymi, z wykorzystaniem naturalnego drewna, kamienia i stali.

6

Projekt wnętrza nowoczesnej łazienki w domu nad jeziorem (25 m²)

Przestronne, jasne wnętrze w klasycznych odcieniach czerni i bieli. Wanna została umieszczona tak aby można było cieszyć się pięknym widokiem na jezioro podczas kąpieli. Zastosowanie wolnostojących umywalek i charakterystycznej lampy w kształcie lecących w oddali ptaków, podkreśla oryginalny styl wnętrza. Na ścianach zastosowano wielkoformatowe płyty spieków kwarcowych, co pozwoliło uniknąć nieestetycznych fug, które są nieodłączną częścią stosowania tradycyjnych płytek. Minimalistyczny styl został delikatnie przełamany dodatkami, które ociepliły surowe wnętrze.

7

Projekt wnętrz domu jednorodzinnego w Zielonej Górze

Przytulna przestrzeń o domowym, lekko wiejskim charakterze. Projekt powstał na potrzeby remontu i został dostosowany do istniejących podłóg, schodów stolarki drzwiowej i kominka.

8

Projekt domowego biura w Poznaniu (7 m²)

Zgodnie z panującymi obecnie trendami w aranżacji wnętrz, małe domowe biuro zostało zaprojektowane w oparciu o dużą ilość zieleni. Wszechobecna roślinność sprzyja relaksowi, nadaje wnętrzu świeżości, a także doskonale komponuje się z drewnianymi elementami i meblami w stylu industrialnym.

9

Projekt wnętrz kawalerki w Zielonej Górze (36 m²)

Nowoczesne, ale przytulne wnętrze w męskim charakterze. Gładkie, matowe fronty w zdecydowanych kolorach czerni i szarości zostały ocieplone naturalnym drewnem. Sufit kuchni wnękowej w kolorze frontów kuchennych, wizualnie oddzielił kuchnię od salonu.

10

Projekt wnętrz mieszkania w Zielonej Górze (64 m²)

Za pomocą zmiany układu ścian, na powierzchni 64 m² udało się wygospodarować miejsce na salon z kuchnią i jadalnią, dwie sypialnie, dużą łazienkę i garderobę. Stylistyka mieszkania opiera się na wykorzystaniu naturalnej rudej cegły, mocno skontrastowanej elementami w kolorze antracytu. Całość uzupełnia jasne, naturalne drewno i elementy dekoracyjne.